توقف فعالیت سایت

راه اندازی کانال تلگرامی پایگاه مذهبی هلال غم

در حالی که به ماه محرم و صفر نزدیک می شویم، تصمیم گرفتیم با راه اندازی کانال تلگرامی بتوانیم پل ارتباطی بین هیت ها عزاداری و تمام عزادارن حسینی باشیم و بهتر و بیشتر از گذشته مراسم ها را اطلاع رسانی و فایل های صوتی و تصویری را در خدمت عزاداران حسینی قرار دهیم.

این کانال به صورت آزمایشی شروع به فعالیت نموده است امیدواریم دوستان عزیز با عضویت در این کانال و  انتشار آدرس کانال در گروه های مختلف ما را امیدوار نمایید و باعث دلگرمی ما شوند

امیدواریم به زودی این کانال دارای تعداد مطلوبی عضو شود اطلاع رسانی مراسم های مختلف از طریق کانال تلگرامی در حال انجام می باشد

برای عضویت در کانال بر روی تصویر زیر کلیک کنید

helalegham@

 

از مسئولین و خدمت گزاران هیت های مختلف شهرستان نیز درخواست می گیدد در کانال عضو شوند و اطلاعیه ها و فایل های صوتی و تصویری مراسم های مختلف را برای آدمین کانال ارسال تا به سرعت در کانال قرار گیرد،باتشکر.

تاریخ ارسال: سه شنبه 19 / 05 / 1395 ساعت: 1:13 | نویسنده :

حرکت اسرا از کربلا تا شام توسط کاروان «عقیله العرب» میبد+تصویر

حرکت اسرا از کربلا تا شام توسط کاروان «عقیله العرب» میبد+تصویر

تصاویری از حرکت کاروان عقیله العرب ده آباد، در بازسازی حرکت اسرا از کربلا تا شام را در ادامه مطالب میتوانید مشاهده نمایید.


ادامه مطلب

تاریخ ارسال: چهار شنبه 06 / 08 / 1394 ساعت: 9:29 | نویسنده :

کاروان بزرگ «ظهرالولایه» میبد درهشتم محرم+تصویر

کاروان بزرگ «ظهرالولایه» میبد درهشتم محرم+تصویر

برای اولین سال در هشتمین روز ماه محرم، کاروان ظهرالولایه ده آباد، صحنه مبارزه و شهادت حضرت علی اکبر(ع) را بصورت نمادین به نمایش گذاشت که تصاویر آن را در ادامه مطالب می توانید ببینید.


ادامه مطلب

تاریخ ارسال: جمعه 01 / 08 / 1394 ساعت: 16:59 | نویسنده :

ورود نمادین کاروان امام حسین(ع) به کربلا+تصویر

هیئت انصار الحسین ده آباد میبد، در حرکتی نمادین، با راه اندازی کاروانی از میدان گلها تا حسینیه بزرگ ده آباد، ورود امام حسین(ع) و یارانش به صحرای کربلا را به نمایش گذاشتند که تصاویر آن را در ادامه مطالب می توانید ببینید.


ادامه مطلب

تاریخ ارسال: شنبه 25 / 07 / 1394 ساعت: 15:27 | نویسنده :